NFO Forum Network:  linux.nfo.sk (Linux forum)     net.nfo.sk (Network forum)     www.mforum.sk (M$ forum)
Obsah fóra linux.nfo.sk linux.nfo.sk
Fórum zaoberajúce sa nielen Linuxom...

Watched TopicsWatched Topics   FAQFAQ   HľadaťHľadať   Zoznam užívateľovZoznam užívateľov   Užívateľské skupinyUžívateľské skupiny   Lite versionLite   RegistráciaRegistrácia 
 NastaveniaNastavenia   Prihlásiť, pre kontrolu súkromných správPrihlásiť, pre kontrolu súkromných správ   PrihláseniePrihlásenie 

Vlastný vyhľadávací nástroj

Na môj pc sa neda nainštalova? LINUX (poradte prosim)

Odoslať novú tému   Odpovedať na tému    Obsah fóra linux.nfo.sk -> Inštalácia
Zobraziť predchádzajúcu tému :: Zobraziť nasledujúcu tému  
Autor Správa
jozo1606
Návštevník
Návštevník

Založený: 01.11.2012

PríspevokZaslal: Št Nov 01, 2012 11:54 am    Predmet: Na môj pc sa neda nainštalova? LINUX (poradte prosim) Odpovedať s citátom

Ahojte chcel by som vás poprosi? o radu, lebo už som zúfali ...

Ako nainštalova? linux?
CHcem si nainštalova? DUALBOOT

1. skušal som klasické bootovanie ( pri inštalacii už v linuxe mi nezobrazi HDD particie, HDD sa sprava akko keby bol prázdny ) ani jedna particia nič ....

2. v biose som pozeral tiež sa neda nič prestavi?
3. inštalacia cez wubi taktiež sa nepodarila, pretože stale po reštartovaní a a začati inštalacie napišeš že nie je určený žiaden koreňový subor systemu... pričom wubi by si to mal sam zrieši? a mam tam 100GB voľné plus to zapinam ako administrátor

poradi mi niekto skušal som rôzne verzie ani jedna

taktiež s linux mint pri inštalacii mi naskoči GNDU 2 rozdeľovač chyba nedokazal vytvorit? .... nechapem Very Happy

Ospravedlnujem sa za chyby ale pišem to na rychlo

(windows mam legalny nanovo preinštalovaný takže tam problem nevidiem )
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
to3mas
Návštevník
Návštevník

Založený: 17.12.2012

PríspevokZaslal: Po Dec 17, 2012 6:35 pm    Predmet: Som na niecom podobnom.... Odpovedať s citátom

Ja mam v pc uz davno ubuntu opravujem pc pomocou ubuntu .....formatujem zalohujem dlím particie.....take zakladné veci.....preinstalovavam windows cokolvek ale toto neviem co mam teras.....na stole mam nove PC toshiba notebook je tam predinstalovaný win8 home neviem tam dostat ani win 7 ani ubnuntu .......po nastaveni biosu na priorit boot cd/dvd......restart pc .....pc rozbehne dvd napíse cek media a failed .....uz som skusal vsetko ale win 8 akokeby mal particiu ktora zhadzuje akekolvek bootovanie

PPPPP L I SSSS
P P L I S S
P P L I SS
PPPPP L I SS
P L I S S
P LLLLL I SSSS help
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
Odoslať novú tému   Odpovedať na tému    Obsah fóra linux.nfo.sk -> Inštalácia Časy uvádzané v GMT + 1 hodina
Strana 1 z 1

Prejdi na:  
Môžete odosielať nové témy do tohto fóra
Môžete odpovedať na témy v tomto fóre