NFO Forum Network:  linux.nfo.sk (Linux forum)     net.nfo.sk (Network forum)     www.mforum.sk (M$ forum)
Obsah fóra linux.nfo.sk linux.nfo.sk
Fórum zaoberajúce sa nielen Linuxom...

Watched TopicsWatched Topics   FAQFAQ   HľadaťHľadať   Zoznam užívateľovZoznam užívateľov   Užívateľské skupinyUžívateľské skupiny   Lite versionLite   RegistráciaRegistrácia 
 NastaveniaNastavenia   Prihlásiť, pre kontrolu súkromných správPrihlásiť, pre kontrolu súkromných správ   PrihláseniePrihlásenie 

Vlastný vyhľadávací nástroj

Raid1 debian problem

Odoslať novú tému   Odpovedať na tému    Obsah fóra linux.nfo.sk -> Filesystemy
Zobraziť predchádzajúcu tému :: Zobraziť nasledujúcu tému  
Autor Správa
rumy
Používateľ
Používateľ

Založený: 14.12.2009

PríspevokZaslal: Pi Feb 17, 2012 11:32 pm    Predmet: Raid1 debian problem Odpovedať s citátom

Ahojte potrebujem velku pomoc s mojim diskom.: nainstaloval som si asi pred rokom webserver kde som pouzil dva rovnake disky samsung 250GB ktore som dal do raid1 problem nastal vcera ked som zistil ze jeden disk odisiel bohuzial odisiel ten na kotom bol bootloader ten druhy disk vyzera byt v poriadku.. Preto by som chcel poprosit niekoho ochotneho co by mi pomohol rozchodit tento disk aspon tak aby som si sneho stiahol udaje mam tam par dolezitych adresarov. skusal som ho pripojit na druhy linuxovy stroj no len sa donho neviem dostat kedze je tam raid1 neviem si ani mountnut.. tak teda Vas prosim ci by ste mi stym pomohli.. voobec neviem co uz mam robit a este ktomu v Linuxe som uplny zaciatocnik.. dufam ze sa tu niekto najde.. dakujem

PS: instalacia toho webserveru bezala na debiane
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
Odoslať novú tému   Odpovedať na tému    Obsah fóra linux.nfo.sk -> Filesystemy Časy uvádzané v GMT + 1 hodina
Strana 1 z 1

Prejdi na:  
Môžete odosielať nové témy do tohto fóra
Môžete odpovedať na témy v tomto fóre