NFO Forum Network:  linux.nfo.sk (Linux forum)     net.nfo.sk (Network forum)     www.mforum.sk (M$ forum)
Obsah fóra linux.nfo.sk linux.nfo.sk
Fórum zaoberajúce sa nielen Linuxom...

Watched TopicsWatched Topics   FAQFAQ   HľadaťHľadať   Zoznam užívateľovZoznam užívateľov   Užívateľské skupinyUžívateľské skupiny   Lite versionLite   RegistráciaRegistrácia 
 NastaveniaNastavenia   Prihlásiť, pre kontrolu súkromných správPrihlásiť, pre kontrolu súkromných správ   PrihláseniePrihlásenie 

Vlastný vyhľadávací nástroj

Kabel k mojmu PDA

Odoslať novú tému   Odpovedať na tému    Obsah fóra linux.nfo.sk -> Tlačiarne a iné periféria
Zobraziť predchádzajúcu tému :: Zobraziť nasledujúcu tému  
Autor Správa
leon006
Anonymný

PríspevokZaslal: St Okt 03, 2007 6:37 pm    Predmet: Kabel k mojmu PDA Odpovedať s citátom

Chcem vas poprosit, poslite mi mailom odpoved na moju mozno smiesnu otazku- Kde je mozne kupit usb kable na PDA HP iPAQ 3650?
Vopred dakujem za odpoved.
MarekMolnar@pobox.sk
Návrat hore
Rok
Používateľ
Používateľ

Založený: 07.11.2005

PríspevokZaslal: Št Okt 04, 2007 9:28 am    Predmet: kontaktujte HP Servisne stredisko BA Odpovedať s citátom

No, skuste priamo HP servisne stredisko na Galvaniho ul. v BA. Taketo diely na starsie uz davno nepodporovane modely vedia cez servisny sklad objednat.

Toto je part-nr ktory potrebujete: http://partsurfer.hp.com/cgi-bin/spi/showphoto?partnumber=176311-001

Tu je zoznam vsetkeho prislusenstva pre iPAQ 3650
http://partsurfer.hp.com/cgi-bin/spi/main?sel_flg=modinfo&HP_model=170294-121
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
Odoslať novú tému   Odpovedať na tému    Obsah fóra linux.nfo.sk -> Tlačiarne a iné periféria Časy uvádzané v GMT + 1 hodina
Strana 1 z 1

Prejdi na:  
Môžete odosielať nové témy do tohto fóra
Môžete odpovedať na témy v tomto fóre