NFO Forum Network:  linux.nfo.sk (Linux forum)     net.nfo.sk (Network forum)     www.mforum.sk (M$ forum)
Obsah fóra linux.nfo.sk linux.nfo.sk
Fórum zaoberajúce sa nielen Linuxom...

Watched TopicsWatched Topics   FAQFAQ   HľadaťHľadať   Zoznam užívateľovZoznam užívateľov   Užívateľské skupinyUžívateľské skupiny   Lite versionLite   RegistráciaRegistrácia 
 NastaveniaNastavenia   Prihlásiť, pre kontrolu súkromných správPrihlásiť, pre kontrolu súkromných správ   PrihláseniePrihlásenie 

Vlastný vyhľadávací nástroj

cisco pix vs. linux - smtp

Odoslať novú tému   Odpovedať na tému    Obsah fóra linux.nfo.sk -> Routing
Zobraziť predchádzajúcu tému :: Zobraziť nasledujúcu tému  
Autor Správa
ja
Anonymný

PríspevokZaslal: Pi Dec 08, 2006 8:51 am    Predmet: cisco pix vs. linux - smtp Odpovedať s citátom

sevas

mam nasledovny problem :

mame problem s primanim posty do internej siete, cez linux router/firewall posta prejde ale cez cisco pix 506e uz nie. 1st je linux debian za nim sa nachadza cisco pix a za nim je uz lan a exchange na ktory ma ist posta. na linuxe je cez exim nastavene preposielanie a kontrola mailov na exchange. Ako je mozne nastavit preposielanie posty cez pix-ko ?

dakujem
Návrat hore
fixinko
Site Admin
Site Admin

Založený: 04.01.2005

PríspevokZaslal: Pi Dec 08, 2006 9:03 am    Predmet: Odpovedať s citátom

len tak z brucha si tipnem, ze by bolo dobre povolit port 25/tcp na tom pixe smerujuci na ten smtp server
ja
Anonymný

PríspevokZaslal: Pi Dec 08, 2006 9:11 am    Predmet: cisco/linux smtp Odpovedať s citátom

hoj

to:fixinko

no to je dost mozne ale ja by som potreboval skor nieco konkretnejsie, pretoze na webe sa mi nedari nic najst, a vies si asi predstavit ten bordel ked nejde podnikova posta:-)). Vyskusal som premerovanie podla jedneho prikladu na webe ale nejde mi to.

na linuxe v exim logu mam : ........ (-44): retry time not reached for any host

vdaka
Návrat hore
ja
Anonymný

PríspevokZaslal: Pi Dec 08, 2006 12:08 pm    Predmet: Odpovedať s citátom

oki uz netreba, thx
Návrat hore
DruNkeZ
Aktívny používateľ
Aktívny používateľ

Založený: 07.01.2005

PríspevokZaslal: Pi Dec 08, 2006 10:16 pm    Predmet: Odpovedať s citátom

ja Napísal:
oki uz netreba, thx

prosim napis aj v com bol problem....sak nech aj my vieme
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Zobraziť autorove WWW stránky
Odoslať novú tému   Odpovedať na tému    Obsah fóra linux.nfo.sk -> Routing Časy uvádzané v GMT + 1 hodina
Strana 1 z 1

Prejdi na:  
Môžete odosielať nové témy do tohto fóra
Môžete odpovedať na témy v tomto fóre