NFO Forum Network:  linux.nfo.sk (Linux forum)     net.nfo.sk (Network forum)     www.mforum.sk (M$ forum)
Obsah fóra linux.nfo.sk linux.nfo.sk
Fórum zaoberajúce sa nielen Linuxom...

Watched TopicsWatched Topics   FAQFAQ   HľadaťHľadať   Zoznam užívateľovZoznam užívateľov   Užívateľské skupinyUžívateľské skupiny   Lite versionLite   RegistráciaRegistrácia 
 NastaveniaNastavenia   Prihlásiť, pre kontrolu súkromných správPrihlásiť, pre kontrolu súkromných správ   PrihláseniePrihlásenie 

Vlastný vyhľadávací nástroj

Housing

Odoslať novú tému   Odpovedať na tému    Obsah fóra linux.nfo.sk -> Off Topic
Zobraziť predchádzajúcu tému :: Zobraziť nasledujúcu tému  
Autor Správa
backslash
Prieborník
Prieborník

Založený: 08.01.2005

PríspevokZaslal: St Apr 19, 2006 1:55 am    Predmet: Housing Odpovedať s citátom

Zdravim,

zaujimala by ma taka vec, ake mate skusenosti s dedikovanym hostingom / server housingom? Myslim konkretne firma, cena, sluzby, spokojnost a tak dalej. Rozmyslame s kamosom o nejakom malom serveriku, tak chceme mat istotu, ze sme prachy vrazili do spravnej firmy. Ma niekto skusenosti s AbcHostingom? Dakujem za info.
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
cievo
Site Admin
Site Admin

Založený: 04.01.2005

PríspevokZaslal: St Apr 19, 2006 6:13 am    Predmet: Mno... Odpovedať s citátom

Tento server je v Dial Telecom a je to v pohode. Obcasne vypadky prudu boli ale to boli problemy s UPSkami (aspon podla Frankieho). Problemy su so vsetkymi hostingami Smile. Teraz je to v relaticnom pokoji. Ak by si mal rack-server tak by sa dalo dohodnut na niecom vyhodnom. Je to rack-skrina priamov SIXe na 100MBps linke Smile
fixinko
Site Admin
Site Admin

PríspevokZaslal: St Apr 19, 2006 11:42 am    Predmet: Odpovedať s citátom

ja mam moj stroj vo VNET s. r. o., uz pomaly 2 roky... Pokial neboli problemy [cca 1mesiac dozadu] so stavou na SvF STU kde mali serverovnu tak som ani nevedel ze nieco mam:). Teraz maju novu serverovnu priamo v budove kde sidlia, zalozne upsky, generator, vykonna redundantna klimatizacia...., tak zas maximalna spokojnost Smile, aj hotline je v pohode Smile. Stroj [fotka pocas upgradu http://gallery.fixinko.sk/01-04-2006-xx-xx-2006/100_3953_jpg_indexicon niekedy to chcem odfotit ako to je osadene v racku:-), ale neviem kedy] mam pekne v racku, je tam chladok... Ak chces tak sa mi ozvi na icq/mail/pm a dam ti blizsie info Smile
Anonymný

PríspevokZaslal: St Apr 19, 2006 2:10 pm    Predmet: Odpovedať s citátom

http://www.localnet.sk/ponuka.htm
Návrat hore
Anonymný

PríspevokZaslal: Št Apr 20, 2006 10:03 am    Predmet: Odpovedať s citátom

fixinko Napísal:
ja mam moj stroj vo VNET s. r. o., uz pomaly 2 roky... Pokial neboli problemy [cca 1mesiac dozadu] so stavou na SvF STU kde mali serverovnu tak som ani nevedel ze nieco mam:). Teraz maju novu serverovnu priamo v budove kde sidlia, zalozne upsky, generator, vykonna redundantna klimatizacia...., tak zas maximalna spokojnost Smile, aj hotline je v pohode Smile. Stroj [fotka pocas upgradu http://gallery.fixinko.sk/01-04-2006-xx-xx-2006/100_3953_jpg_indexicon niekedy to chcem odfotit ako to je osadene v racku:-), ale neviem kedy] mam pekne v racku, je tam chladok... Ak chces tak sa mi ozvi na icq/mail/pm a dam ti blizsie info Smile

Aj na SvF sa chvalili klimatizaciou a ked tam tych strojov popribudalo, tak aj v zime tam bolo ako v peci (a disk sa ti kuril na vyse 50 stupnov celziovych), tak uvidis co nastane v tej vinnej pivnici ked to zaplnia Very Happy

cievo Napísal:
Tento server je v Dial Telecom a je to v pohode. Obcasne vypadky prudu boli ale to boli problemy s UPSkami (aspon podla Frankieho). Problemy su so vsetkymi hostingami Smile. Teraz je to v relaticnom pokoji. Ak by si mal rack-server tak by sa dalo dohodnut na niecom vyhodnom. Je to rack-skrina priamov SIXe na 100MBps linke Smile

bolo treba byt na spravnej UPSke, potom by si ani nevedel ze niekde neake vypadky boli Smile
Návrat hore
cievo
Site Admin
Site Admin

PríspevokZaslal: Št Apr 20, 2006 10:06 am    Predmet: Odpovedať s citátom

Anonymous Napísal:

cievo Napísal:

bolo treba byt na spravnej UPSke, potom by si ani nevedel ze niekde neake vypadky boli Smile

Ako keby som si ja vyberal UPS Smile Frankie ma v tom prsty...
fixinko
Site Admin
Site Admin

PríspevokZaslal: Št Apr 20, 2006 9:11 pm    Predmet: Odpovedať s citátom

Anonymous Napísal:
fixinko Napísal:

Aj na SvF sa chvalili klimatizaciou a ked tam tych strojov popribudalo, tak aj v zime tam bolo ako v peci (a disk sa ti kuril na vyse 50 stupnov celziovych), tak uvidis co nastane v tej vinnej pivnici ked to zaplnia Very Happy

cievo Napísal:

to ze mi disk tak kuril lebo nemalo co na neho fukat... teraz ma disk peknych 34C a to su tri disky nad sebou a fuka na to jeden vetrak...
Anonymný

PríspevokZaslal: Pi Apr 21, 2006 7:59 am    Predmet: Odpovedať s citátom

fixinko Napísal:
Anonymous Napísal:

to ze mi disk tak kuril lebo nemalo co na neho fukat... teraz ma disk peknych 34C a to su tri disky nad sebou a fuka na to jeden vetrak...

no neviem, ale aj keby ti tam neaky vetrak fukal ten 40stupnovy vzduch co bol v tej miestnosti na disky, myslis si zeby mali neak podstatne menej ?
Návrat hore
mart
Anonymný

PríspevokZaslal: St Jún 14, 2006 10:41 am    Predmet: dalsia ponuka Odpovedať s citátom

Na nete sa objavila nova ponuka, http://www.lightstorm.sk/?page=server . Bez samostatnej agregacie, fup na data, slusny konekt, ponuka 1000mbit .. co na to hovorite ?
Návrat hore
fixinko
Site Admin
Site Admin

PríspevokZaslal: St Jún 14, 2006 10:55 am    Predmet: Re: dalsia ponuka Odpovedať s citátom

mart Napísal:
Na nete sa objavila nova ponuka, http://www.lightstorm.sk/?page=server . Bez samostatnej agregacie, fup na data, slusny konekt, ponuka 1000mbit .. co na to hovorite ?

nic moc...
Anonymný

PríspevokZaslal: St Jún 21, 2006 2:20 pm    Predmet: Re: dalsia ponuka Odpovedať s citátom

fixinko Napísal:

nic moc...

skus byt konkretnejsi. FUP vs. "unlimited" ?
Návrat hore
Anonymný

PríspevokZaslal: Ne Júl 02, 2006 10:20 am    Predmet: Odpovedať s citátom

cievo Napísal:

Ako keby som si ja vyberal UPS Smile Frankie ma v tom prsty...

Aha ho, chvilu nedavam pozor a uz ma ohovaraju Smile

UPSky su uz zive a zdrave, vsetko je na generatore, vazne by som rad vedel, co sa pokazi tentoraz. Predpokladam, ze ked uz mame v pohode L3 (uz roky), L2 (kratsie, ale tiez uz roky) a L1 (nedavno spravili reviziu UPS a vsetko je na generatore a tak), pokazi sa nieco na L0 --- naboj elektronu, permitivita vakua alebo rychlost svetla...
Návrat hore
Odoslať novú tému   Odpovedať na tému    Obsah fóra linux.nfo.sk -> Off Topic Časy uvádzané v GMT + 1 hodina
Strana 1 z 1

Prejdi na:  
Môžete odosielať nové témy do tohto fóra
Môžete odpovedať na témy v tomto fóre